Başkanımızdan Mesaj

Başkanımızdan Mesaj

Sektördeki 65. yılımızda yatırımlarımızla sektörün parlayan yıldızı olmaya devam edeceğiz.

Değerli iş ortaklarımız ve çalışanlarımız, 2023 senesinin ikinci yarısını sağlıklı bir şekilde karşıladığımız için çok mutluyuz.

Başkanımızdan MesajGeçtiğimiz üç yıl boyunca dünyanın uzun zamandır karşılaşmadığı türbülanslara tanıklık ettik. Uzun süren pandemi ve akabinde patlak veren savaş, global ölçekte yükselen enflasyon ve sıkışan finansal piyasalar iş dünyasını zor bir teste tabi tutuyor.  
Uslu ÇSM olarak bu koşulları avantajımıza çevirme gücünü gösterdiğimiz için gurur duyuyoruz. Sağlam temellerimizden aldığımız tecrübe ve iş ahlakımızla şirketimizi bir adım öteye taşıyacak atılımları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. 
2021 yılında start verdiğimiz Osmaniye Çelik Servis Merkezi çok yakında faaliyete girmesi planlanmaktadır. Rulo sac boy açma ve boy kesme, dilme, kumlama boyama, trapez, plazma oksijen ve lazer kesim gibi hizmetleri bir arada sunan tesisimiz bölgedeki en büyük kapasiteli Çelik Servis Merkezi olması planlanmaktadır.
Yarattığımız katma değeri artırmayı ülkemize olan sorumluluğumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Bu sorumluluğu yerine getirmek adına, değerli iş ortaklarımıza yeni yatırım planımızı müjdelemenin sevinci içerisindeyiz. İzmir’deki makine yatırımlarımıza ilaveten bölgede en yüksek kapasiteye sahip Çelik Servis Merkezi yatırımına bu sene başlamayı planlamaktayız. Yapılan yeni yatırımla kapasitemizi, ürün ve hizmet kalitemizi artırmayı hedefliyoruz.
Çevreye verdiğimiz değeri de yatırımlarımıza dahil etmekten onur duyuyoruz. Osmaniye tesisimizde yapmayı planladığımız 1,5 Mw güneş enerjisi projemizle tesislerimizin kullandığı enerjiyi kendi bünyemizde üretme olanağına kavuşacağız.  
Uslu ÇSM olarak, kökenlerinin dayandığı 65 yıllık etik iş anlayışımız, piyasayı doğru okuyabilme kabiliyetimiz, insan kaynağının, iş süreçlerinin ve üretimin geliştirilmesi için yaptığımız yatırımlarla sektörün parlayan yıldızı olmaya devam edeceğiz. Planladığımız yatırımlar ile ülkemize, çalışanlarımıza ve değerli iş ortaklarımıza yönelik fayda üretme ve ihracat pazarını genişletme sorumluluğumuzu devam ettireceğiz.

Birlikte nice başarılara imza atacağımıza inandığım siz değerli iş ortaklarımıza, çalışma arkadaşlarımıza ve bizlere destek veren tüm paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi ve Saygılarımla